پک پذیرایی مراسم ترحیم

پک پذیرایی مراسم ترحیم

پک پذیرایی مراسم ترحیم یکی از هوشمندانه ترین تصمیماتی می تواند باشد که در مواجهه با حادثه تلخ از دست دادن عزیز، گرفته می‌شود.

از دست دادن عزیز قطعاً یکی از حقایق تلخی است که هر شخصی در زندگی خود با آن مواجه می‌شود. کار از جایی سخت تر می شود که خانواده عزادار علاوه بر تحمل مصیبتی که بر آنها وارد شده می بایست در پی برگزاری و فراهم نمودن تدارکات مربوط به یک مراسم آبرومندانه باشند. کارهایی از قبیل خرید و فراهم کردن میوه جات، شستشو و بسته بندی، و تهیه مواد غذایی مختلف و آماده سازی و پذیرایی از مهمانان، که واقعا در آن شرایط کار دشواری است.

در در ادامه با معرفی خدمات تشریفات مهر یکتا برای برگزاری و مدیریت مراسم ترحیم با ما همراه باشید.

پک پذیرایی مراسم ترحیم

تشریفات مراسم ترحیم

بدون شک وقتی تدارکات و تشریفات مراسم خود را به یک گروه خبره می سپارید خیالتان از بابت برگزاری یک مراسم آبرومندانه راحت می شود.

ما با ارسال مهماندار به مراسم شما و آماده سازی پک های پذیرایی مراسم ختم با ظاهری مرتب و در خور شأن شما عزیزان، سعی می کنیم که دغدغه تان را به جهت برگزاری یک مراسم مورد رضایت مهمانان، برطرف کنیم.

خدماتی که شرکت مهر یکتا به عنوان مراسم ترحیم ارائه می کند، شامل موارد زیر است:

  • بهترین میوه های فصل
  • حلوا و شیرینی با بهترین کیفیت
  • بسته بندی مناسب
  • اعزام مهماندار به مراسم
  • پک های بسته بندی شامل اقلام به انتخاب خودتان

پک پذیرایی

بسته پذیرایی مراسم ترحیم که نام دیگر آن پک مراسم عزا و پک مراسم ختم است، شامل بهترین میوه ها و کیک ها و حلوا به انتخاب خودتان می باشد. در ساخت این بسته ها از موادی استفاده شده است که علاوه بر شیک بودن پک، قابل بازگشت به طبیعت و اصطلاحا دوست دار محیط زیست می باشد. شما میتوانید از این پک ها در مراسم چهلم و یا مراسم سالگرد عزیزان خود نیز استفاده کنید.

بسته بندی پذیرایی مراسم ختم

کیفیت اقلام موجود در بسته بندی

همواره سعی ما بر این بوده است که در بسته های پذیرایی از با کیفیت ترین و تازه ترین خوراکی ها و میوه ها استفاده کنیم، چون باور ما بر این است که اگر مشتری ای از خدمات ما راضی باشد مجموعه ما را به افراد دیگر هم معرفی خواهد کرد.

بسته های پذیرایی در شرایط سالم و بهداشتی و با رعایت کامل شیوه نامه ها انجام می شود. به همین خاطر خیال مشتری از لحاظ بهداشتی بودن بسته ها می تواند راحت باشد.

قیمت پک پذیرایی ترحیم

قیمت به دلیل متنوع بودن اقلام در پک پذیرایی مراسم ختم، و نواسانات شدید متغیر است. شما عزیزان می توانید جهت اطلاع از قیمت بسته پذیرایی و انتخاب اقلام موجود در بسته و همچینین خدمات اضافی، با ما تماس بگیرید. کارشناسان مشاور ما به صورت رایگان به شما کمک می کنند تا در انتخاب اقلام و انتخاب خدمات بهترین تصمیم گیری را داشته باشید.

پک مراسم عزا

نحوه سفارش پک پذیرایی ترحیم

برای ثبت سفارش می توانید از یکی از روش ها زیر استفاده کنید:

  1. تماس با شماره 09122464139
  2. ارسال پیام در واتساپ به شماره 09122464139
  3. مراجعه به صفحه اینستاگرام مجموعه مهر یکتا و ارسال دایرکت

 

جهت مشاهده تصاویر نمونه بسته های پذیرایی به صفحه مربوط به تشریفات یادبود مهر یکتا مراجعه نمائید.

پرسش های متداول

آیا اقلام موجود در پک پذیرایی را خودم می توانم انتخاب کنم؟

بله، تمام اقلام پذیرایی به انتخاب خودتان در بسته پذیرایی قرار خواهند گرفت.

چند روز قبل از مراسم باید برای سفارش اقدام کنم؟

بهترین زمان جهت هماهنگی و ثبت سفارش 48 ساعت از مراسم است.

خدمات دیگر مهر یکتا

از جمله خدماتی که شرکت مهر یکتا در زمینه تشریفات دارا می باشد، عبارت است از پک پذیرایی دفاع پایان نامه، تشریفات سمینارها و همایش ها، تشریفات تولد و …

1 Comment

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.