پک پذیرایی ترحیم و یادبود+سفارش سریع

شرکت خدماتی مهریکتا با کادری مجرب آماده است تا با عهده گرفتن مراحل مختلف مراسم سوگواری تسکینی بر لحظات دشوارتان باشد.

یکتا باکس یادبود

غذا در سینی های چوبی و مسی

سرو خرما و حلوا در سینی چوبی ارائه می گردد و پذیرایی از مهمانان در سینی چوب و مس و توسط مهماندار انجام می گیرد.

میوه فصل به دلخواه شما

شما می توانید به دلخواه خود میوه فصل را انتخاب و سفارش دهید.

بسته پذیرایی با کیفیت

ارائه بسته پذیرایی با کیفیت و درخور شأن شما مشتریان عزیز.

پک پذیرایی ترحیم و یادبود+سفارش سریع

پک پذیرایی ترحیم هوشمندانه ترین انتخاب برای عزیزان عزادار است که برای تحمل مصیبت وارده حتی تاب نفس کشیدن ندارند! فوت عزیز سخت است و ایجاد یک فضای آبرومندانه برای پذیرایی از مهمانانی که در غم ایجاد شده، شریک هستند کار پیچیده ای خواهد بود. پک پذیرایی ترحیم یک انتخاب کامل، جامع، آبرومندانه و سریع خواهد بود.

جامع ترین پک پذیرایی ترحیم

پذیرایی از عزیزانی که در غم ما شریک هستند کمترین کاری است که می توانیم انجام دهیم. انتخاب بهترین میوه های فصل، تهیه حلوا با بهترین کیفیت، خرما، بسته بندی آبرومندانه و … بسیار زمان بر است و نمی توان از خانواده مرحوم انتظار داشت که همه جوانب را برعهده بگیرند. در مجموعه مهر یکتا، تیمی در نظر گرفته شده تا مدیریت مراسم ترحیم از صفر تا صد را برعهده بگیرند. آماده سازی بسته های پذیرایی یکی از مواردی است که در این مجموعه با دقت و حساسیت بالایی صورت می گیرد. میوه و شیرینی و حلوا (خوراکی ها) بسیار تازه و با تضمین کیفیت در بسته بندی قرار می گیرند. انتخاب نوع میوه و تعداد آن در هر بسته بندی با توجه به تعداد مهمانان و همینطور بودجه شما خواهد بود و مشورت لازم با رعایت شرایط روحی اقوام مرحوم صورت می گیرد.

بسته بندی کاملاً آبرومندانه

پک پذیرایی ترحیم و عزا به نسبت سایر پک هایی که برای روزهای شادی در نظر گرفته ایم متفاوت است. استفاده از رنگ های تیره بخصوص مشکی در کنار جعبه با کیفیت سبب می شود تا احترام فضای ایجاد شده حفظ شود. روبان های سیاه و سفید انتخاب شده به همراه شمع هم رنگ با روبان ها از مواردی که در تهیه پک پذیرایی ترحیم رعایت می شود و در نهایت شیک بودن پک نیز مدنظر تیم طراح مجموعه قرار می گیرد. جعبه ای که برای بسته بندی در نظر گرفته ایم مقوای کاملاً با کیفیت است که با فضای کاربردی و کافی طراحی شده است. برای حمل بهتر بسته ها سعی شده تا از دستگیره های کنفی برای جعبه استفاده شود. این دستگیره ها سبب می شوند تا مهمانان بتوانند به راحتی بسته ها را حمل و نقل نمایند.

نوع جعبه ای که در نظر گرفته می شود کاملاً قابلیت بازگشت به طبیعت را دارد و هیچ آسیبی به محیط زیست وارد نمی کند بنابراین همه چیز به شکل کاملاً دقیق و اصولی دنبال خواهد شد. طراحی پک از نظر ابعاد نیز متنوع بوده و کسانی که به دنبال پک پذیرایی ترحیم با سایز کوچکتر هستند می توانند انتخاب اقتصادی داشته باشند. رنگ بندی که برای جعبه ها در نظر گرفته شده است نیز متنوع است یعنی دست شما در انتخاب رنگ جعبه باز است و می توانید بر اساس تم سایر اقلام بهترین موارد را انتخاب کنید.

تصویر نوشته روی پک پذیرایی برای ترحیم

غم از دست دادن عزیز غیر قابل توصیف است بنابراین می توانید با متن، شعر و یا تصویر نوشته ای زیبا از مرحوم، خاطراتی ماندنی به یادگار بگذارید. متنی که انتخاب می کنید با فونت، سایز و کادر بندی مخصوص به همراه المان های تصویری مانند شمع، گل و … بر روی کاغذ اجرا شده و بر روی جعبه یا پک پذیرایی ترحیم چسبانده می شود. در این راستا یک سری متن های آماده داریم که تقدیم شما خواهیم کرد و در صورتی که خودتان ایده خاصی دارید با کمال میل پذیرا خواهیم بود.

در صورتی که به دنبال پک پذیرایی ترحیم اقتصادی هستید می توانید مدل های ساکی را انتخاب کنید. این مدل نیز کارایی زیادی دارد اما به صورت جعبه طراحی نشده است و به نوبه خود قیمت مناسب تری نیز خواهد داشت.

در انتخاب اقلام پک پذیرایی ترحیم به شما کمک می کنیم!

بسیاری از افراد در انتخاب اقلام مخصوص پک پذیرایی ترحیم دچار نگرانی می شوند. پیشنهاد مجموعه مهر یکتا به شما استفاده از:

۱-    میوه های شسته شده بدون لک

۲-    آبمیوه بسته بندی دارای تاریخ و استاندارد با طعم های متنوع

۳-    کارد پلاستیکی و در صورت وجود فضای کافی در پک، استفاده از ظروف یکبار مصرف

۴-    نمک تک نفره

۵-    حلوا در بسته بندی مخصوص بدون هواکشی

۶-     دستمال کاغذی

۷-    بطری آب کاربردی در سایز کوچک مخصوص پک ترحیم

۸-    نوشته ای مبنی بر درخواست فاتحه برای شادی روح مرحوم

انواع پکیج پذیرایی مراسم ختم

پک پذیرایی مراسم ختم مقوایی بیشترین تقاضا را دارد. ظاهر این پک ها بسیار لوکس بوده و همینطور شرایط چاپ طرح نیز بر روی آن فراهم شده است. جنس مقوای کرافت برای پذیرایی مراسم ختم استفاده شده است که کاملاً بهداشتی است و شرایط نگهداری از مواد غذایی را دارد. شما می توانید از پک های دو لایه نیز استفاده کنید که کیفیت بسیار بالایی دارند و آلودگی را دفع می کنند. این پک ها تا حد زیادی جلوی مسمومیت غذایی را می گیرند و یک انتخاب عالی محسوب می شوند. پک های داخلی پنجره نیز وجود دارد که محتوای داخل پاکت به راحتی در معرض دید قرار می گیرد. از سوی دیگر پاکت هایی که برای پذیرایی مراسم ختم استفاده می شوند به هیچ وجه رنگ نمی دهند و نوع چاپ نیز بسیار با کیفیت است.

قیمت پک پذیرایی ترحیم و ثبت سفارش

اقلامی که در داخل پک مراسم ختم قرار می گیرد از نظر قیمت متنوع است. مثلاً پک پذیرایی مراسم چهلم به نسبت روز سوم و یا هفتم متفاوت در نظر گرفته شده است. هرچه تعداد اقلام داخل پک و کیفیت اقلام بهتر باشد در نهایت قیمت کار نیز بیشتر خواهد بود. در صورتی که نوشته خاصی برای روی پک نیاز است قیمت متفاوت خواهد بود.

تماس و واتساپ با شماره ۰۹۱۲۲۴۶۴۱۳۹ برای شما فراهم شده است و همینطور می توانید نمونه کارهای مربوط به صفحه اینستاگرام مجموعه مهر یکتا را دنبال کنید. در صورتی که سوالی دارید می توانید با تیم مشاوره مهر یکتا در میان بگذارید. همینطور شرایط به صورتی است که بتوانید از پک هایی با تنوع رنگ و طرح استفاده کنید. دقت کنید که این باکس ها مناسب برای پذیرایی در هر مکانی هستند و بر اساس سلیقه خریدار طراحی و اجرا می شوند. اندازه پک ها نیز متفاوت است و حمل و نقل ساده ای دارد.

نحوه سفارش پک پذیرایی ترحیم

برای ثبت سفارش می توانید از یکی از روش ها زیر استفاده کنید:

  1. تماس با شماره ۰۹۱۲۲۴۶۴۱۳۹
  2. ارسال پیام در واتساپ به شماره ۰۹۱۲۲۴۶۴۱۳۹
  3. مراجعه به صفحه اینستاگرام مجموعه مهر یکتا و ارسال دایرکت

پرسش های متداول

آیا اقلام موجود در پک پذیرایی را خودم می توانم انتخاب کنم؟

بله، تمام اقلام پذیرایی به انتخاب خودتان در بسته پذیرایی قرار خواهند گرفت.

چند روز قبل از مراسم باید برای سفارش اقدام کنم؟

بهترین زمان جهت هماهنگی و ثبت سفارش ۴۸ ساعت از مراسم است.

خدمات دیگر مهر یکتا

از جمله خدماتی که شرکت مهر یکتا در زمینه تشریفات دارا می باشد، عبارت است از پک پذیرایی دفاع پایان نامه، تشریفات سمینارها و همایش ها، تشریفات تولد و …

guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
در مورد نحوه انجام کار اطلاعاتی لازم دارید؟ لطفا تماس بگیرید.